Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

TOKİ – YEDEK BAŞVURANLARA YÖNELİK SATIŞ VE SÖZLEŞME

Bu içerik 30 Aralık 2014 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

Beşikdüzü’de inşa  ettirilmekte olan; C tipi (3+1) 176 adet konut ve B1 tipi (2+1)  184 adet konut olmak üzere toplam 360 adet konuttan İdaremiz stoğunda bulunan C1 tipi 2 adet ve B1 tipi 3 adet konutun satış ve sözleşme imzalama işlemleri, 05-06 Ocak 2015 tarihleri arasında Ek’te yer alan program dahilinde, T.C.Ziraat Bankası A.Ş. Beşikdüzü Şubesinde gerçekleştirilecektir. Konuyla ilgili olarak Banka talimatlandırılmıştır.

BSMV, banka komisyonu, emlak vergileri ve sigorta ücretleri vb. ödemeler hak sahipleri tarafından Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalanırken konut peşinat tutarları üzerine eklenerek ödenecektir.

Ayrıca , açıklanan satış bedellerine KDV dahil edilmemiştir. Satışı yapılan konutun teslim tarihinde, başlangıçtaki satış fiyatı ve teslim tarihine kadar tahakkuk eden dönem artışı tutarları toplamı üzerinden hesaplanan toplam satış bedeli esas alınarak 3065 sayılı yasa kapsamında geçerli KDV oranı üzerinden Katma Değer Vergisi tutarı peşin tahsil edilecektir.

Ayrıca, konut sahibi olamayan başvuru sahiplerinin başvuru bedelleri yedek konut alıcılarının sözleşme imzalama işlemleri ile eş zamanlı olarak T.C.Ziraat Bankası A.Ş. Beşikdüzü Şubesi tarafından ödenecektir.

Aşağıdaki linklere tıklayarak, Excel dosyalarına ulaşabilirsiniz.

B1 TİPİ KURA SONUCU

C1 TİPİ KURA SONUCU

ALTGELİR GRUBU YEDEK KONUT SATIŞ FİYATLARI

STANDARTYEDEK KONUT SATIŞ FİYATLARI

 

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60