Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

MOBESE KAMERA SİSTEMİ KURULUYOR

Bu içerik 27 Mart 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

    GECE GÖRÜŞLÜ VE PLAKA OKUMAYA ELVERİŞLİ
– İlçemizde Asayiş ve Trafik güvenliğinin sağlanması ile genel güvenliğe yönelik tehditleri bertaraf etmek ve denetim görevini daha etkin gerçekleştirmek üzere MOBESE kamera sistemi kuruluyor.
Konu ile ilgili olarak Beşikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Baran Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Bıçakçıoğlu’da ilçeye kamera kurulması yönünde göreve geldiği günden buyana her türlü çabayı sarf ettiğini ifade ederek, belediye olarak çalışmaları destekleyeceğini söyledi.

   12 AYRI NOKTAYA KURULACAK
– Şalpazarı yol kavşağından Meslek Yüksek Okulu kavşağına kadar hiçbir kör nokta kalmayacak şekilde İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 12 ayrı noktaya planlama yapıldı. İlçe ana arter olarak üçe bölünerek kameralar birbirlerini görecek şekilde ilçenin tamamını kontrol altına alacak. Emniyet Müdürlüğü binasında ise ana kontrol merkezi oluşturulacak. Tüm bu çalışmaların sonunda ihale dilerek, yapımına başlanılacak. Kurulan sistemin yüksek çözünürlüklü kameralardan oluştuğu, kameraların gece görüşlü ve plaka okumaya elverişli olduğu belirtildi.

MOBESE Kurulum (1)

 

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest