Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

KORKUTHAN MAHALLESİ’NDE YOL SEVİNCİ

Bu içerik 25 Mart 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

TAS_6162 2

BELEDİYEMİZİN KATKILARIYLA 4.km.lik HAM YOL YAPILDI

– 400 nüfuslu Beşikdüzü Korkuthan Mahallesi Dere Sokak’ta Belediyemizin katkılarıyla yapılan 4 km.lik ham yol, Beşikdüzü Kaymakamı Süleyman Polat, Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun katılımıyla hizmete açıldı.

BAŞKANIMIZ BİZE CESARET VERDİ
Yapılan törende ilk olarak söz alan mahalle halkından işadamı Coşkun Kara, “Bu yolun yapılmasında bize cesareti ve desteği Belediye Başkanımız Bıçakçıoğlu verdi. Eğer o bize destek olmasaydı bugün bu yolu yapmış olamayacaktık.” dedi.

TAS_6173

MUHTAR ZİHNİ: “BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER”
Mahalle muhtarı Selahattin Zihni de, “Bugüne kadar yaptığımız bu yol güzergâhında oturan 80 hanenin yüz yıldır yolu yoktu. 5 km.ye yakın yol yaptım. Şuan bütün hanemizin kapısına yol gidiyor. Bu yolun yapılmasında bizlerden desteğini esirgemeyen Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

KATKI VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’da konuşmasında, “Beşikdüzü’nde bugün resmi 411 km. yol ağı var. Muhtarımız mahalle halkının da katkılarıyla 4 km.lik bu yolu yaptılar. Biz bu yolu da saymıyoruz. Biz Belediye olarak vatandaşın katkı verdiği yerlere en az onların verdiği katkı kadar biz de katkı vermeye gayret sarf ediyoruz. Belediye olarak bu yola 12 milyar lira katkıda bulunduk. Vatandaş bu tür şeylerde taşın altına elini korsa, biz de Belediye olarak gövdemizi o taşın altına koruz.” şeklinde konuştu.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60