Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

KAYMAKAM AKTAŞ VEDA ETTİ

Bu içerik 9 Eylül 2014 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

TAS_3202 TAS_3195 MIT_2602 MIT_2600 MIT_2598 MIT_2612

Denizli Vali Yardımcılığı gör­evine atanan Beşikdüzü Kay­makamı Alaattin Aktaş için Belediyemiz tarafından veda yemeği düzenlendi.

Mavi Kıyı tesislerinde Belediyemiz tarafından verilen veda yemeğine; Kaymakam Alaattin Aktaş, Belediye Başkanımız Orhan Bıçakçıoğlu, Belediye Meclisi Başkan vekili Cengiz Demir Jandarma Komutanı Nec­mettin Erdoğan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yakup Köse, Müftü Ömer Tü­tüncü, AK Parti İlçe Başkam Harun Demirci, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, muhtarlar, daire amirleri ve davetliler katıldılar.

BU MAKAMLARDA AST OLAN HİZMETTİR

Yemek sonrası konuşan Be­lediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “Kaymakamımızı vali olarak uğurluyoruz. Kendisi ilçemizde 3 yıl görev yaptı. Ben kendisiyle 5 ay çalıştım. Kendisinden razıyım. Biz Beşikdüzü’nün sahip ve sakinleriyiz. Her gelen kaymakamı karşılayacağız ve bu şekilde uğurlayacağız. Makamlar gelip geçicidir. Bu makamlarda ast olan halka hizmet etmektir. Bir hoş seda bırakabiliyorsak geride, ne mutlu o makamları işgal edenlere. Anne babasına yakın bir yere gidiyor. Allah yolunu ve bahtını açık etsin. Huzurlu, mutlu, sağlıklı bir yaşam diliyorum. Sizler adına kendisine başarılar temenni ediyorum.” dedi. Başkan Bıçakçıoğlu, konuşmasının ardından hizmetlerinden dolayı Belediye ve Organize Sa­nayi adına kendisine ayrı ayrı plaket sundu.

MESLEKTAŞLARIMA BEŞİKDÜZÜ’NÜ ÖNERİYORUM

Plaket sunumunun ardından veda konuşması yapan Kaymakam Alaattin Aktaş, “Bu akşam burada sizinle birlikte olmak hayatımın en özel, en güzel günlerinden bir ta­nesidir. Bizim meslek ilginç bir meslektir. Bu mesleği icra etmek öyle sanıldığı kadar kolay değildir. Vazifemizi hakkı ile ifa etme azmi ve kararlılığı içerisinde olduğumu bilmenizi isterim. Bu meslekte Kara­deniz’i görmeseydim benim meslek hayatım yarım kalacakmış. Kendimi bu manada şanslı addediyorum. Mes­lektaşlarıma da Karadeniz’e gelmelerini tavsiye ediyorum. Özellikle Trabzon’a gelmelerini istiyorum. Kıdemi arkada olanlara da Beşikdüzü kaymakamlığını öneriyorum. Beşikdüzü halkıyla birlikte çalışmaktan mesudum, bahtiyarım. Ondan dolayı da sizlerin vasıtasıyla buraya gelen gelemeyen herkese say­gılarımı, sevgilerimi, teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest