Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI

Bu içerik 7 Mart 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

AK Parti Kadınlar Günü  (5)

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu Beşikdüzü AK Parti Teşkilatı Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuştu:

Kadın Kolları Başkanı Canan Kurucu ve çalışma arkadaşlarına “Teşekkürü bir borç biliyorum.” diyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “Bizler inanan Müslüman insanlar olarak kadına değer veren bir toplum içerinde dünyaya geldik. İslamiyetin kadına verdiği değer önem hiçbir semavi dinde yoktur. Fıtrat olarak kadın ve erkek tabi ki eşit değildir. Ama insan olarak yaratılış itibariyle kadın ve erkek eşittir. Biz buna böyle inanıyoruz. Bugün bizi doğuran kadın annelerimiz, bizim çocuklarımızı doğuran kadın eşlerimiz, her ikisi de başımızın tacıdır. Yeryüzünde Allah aşkından Allah’a olan sevgiden sonra belki en büyük sevgi kadına, anneye, eşe olan sevgidir. Günü birlik geçici bir sevgi değildir. Eşe, anneye olan sevgi sürekli artar. Edebiyat dünyasında olanlar en güzel eserlerini kadın üzerine vermişlerdir. Bakın şairlere annelerine, eşlerine olan aşklarını dile getirmek için kaleme aldıkları şiirleri hep bir numaradır, gündemdedir. Birçok farklı şiir vardır ama bu aşkı anlatan edebiyat dünyamızda yeri ve önemi daha fazladır. Ben her gün eşime seni seviyorum derim. Bugün kadınlar günü programı yapıyoruz diye bunu söylemiyorum. Bunu söylemekten erkekler imtina etmemeli.”dedi.
Konuşmasının sonunda Hüseyin Nihal Atsız’ın “Geri Gelen Mektup” adlı şiirini okuyan Başkan Bıçakçıoğlu, Son olarak ilçe merkezinde eşi Doç.Dr. Pınar Bıçakçıoğlu ile birlikte bayanlara karanfil verdiler.

BAŞKAN ORHAN BIÇAKÇIOĞLU KONUŞMASI VE İLÇE MERKEZİNDE KUTLAMA GÖRÜNTÜLERİ:

 

AK Parti Kadınlar Günü  (6)

AK Parti Kadınlar Günü  (7)

AK Parti Kadınlar Günü  (1)

AK Parti Kadınlar Günü  (2)

AK Parti Kadınlar Günü  (3)

AK Parti Kadınlar Günü  (4)

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60