Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

İZMİŞ TEPESİ’Nİ TURİZME KAZANDIRACAĞIZ

Bu içerik 24 Mayıs 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

d d6İZMİŞ (5)

İZMİŞ TEPESİ’NE BELEDİYE ELİ DEĞECEK
Tonya-Beşikdüzü ve Şalpazarı’nın Birleştiği Nokta İzmiş  Tepesi Mevkiinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Orhan Bıçakçıoğlu, İzmiş Tepesi’nin bir cazibe merkezi haline dönüşmesi gerektiğini belirterek, bundan sonra gerekli hassasiyetin gösterileceğini söyledi. Birkaç gün içinde İzmiş tepesinden başlayarak önce yolunun betonlanacağını ifade eden Başkan Bıçakçıoğlu, “İzmiş Tepesi’nde her yıl şenlikler yapılıyor. Ancak burada başlıca su, tuvalet ve çöp sorunu var. Bu doğa harikası yeri turizme kazandırabilmemiz için öncelikle yolunu betonlayacağız. Ardından bahsettiğimiz sorunlarını gidereceğiz. Gurbetçilerimizin her yıl Beşikdüzü’ne gelirken birçoğunun İzmiş Şenliği tarihine göre hareket ettiklerini biliyoruz. Bu manada Belediye olarak İzmiş Tepesi’ne gereken her türlü hizmeti vereceğiz.”diye konuştu.

Başkan Bıçakçıoğlu’nun İzmiş Tepesi ziyaretine; Eşi Doç.Dr. Pınar Bıçakçıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Murat Güler, Dağlıca Mahalle Muhtarı Rahmi Yavuzyılmaz, Hünerli Mahalle Muhtarı Sait Çağlar ile mahalle halkı eşlik etti.

İZMİŞ (4) İZMİŞ (3) İZMİŞ (2) İZMİŞ (1)

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest