Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

İFTAR ÇADIRI DOLDU TAŞTI

Bu içerik 15 Temmuz 2014 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

İftar çadırı doldu taştı

Beşikdüzü Belediyesi Ramazan ayında 300 kişinin iftar edebileceği iftar çadırı kurdu. Çadırlarda ilk akşam 200 kişi oruç açarken, bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Hükümet Konağı arkasında yıkılan eski Tekel bi­nası yerindeki alana kurulan Rama­zan Çadırının altyapı hazırlıkları Kızılay Beşikdüzü Şube Başkanı Mehmet Can ve belediye personeli ta­rafından yürütüldü.

Ramazan’da maddi durumu iyi olmayan vatandaşların ve öğrencilerin if­tarlarını açmaları için çadır kurduklarını ifade eden Beşikdüzü Bele­diye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “Esnaflarımızın da desteğiyle bu işin üstesinden geleceğiz. İlçede ilk kez kuru­lan iki çadırda Ramazan boyunca her akşam 250-300 vatandaşımız iftar edebile­cek.” dedi.

İlk akşamki iftar yemeğine, Bele­diye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu ve eşi Doç.Dr. Pınar Bıçakçıoğlu, Belediye Başkan yardımcısı Cahit Erkut, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Harun Demirci ile yönetim kurulu üyeleri, Kızılay Beşikdüzü Şube Başkanı Mehmet Can, İlçe Müftüsü Ömer Tütüncü, doktor Osman Bıçakçıoğlu ve eşi ile vatandaşlar katıldı.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60