Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

GÜMRÜKÇÜOĞLU BEŞİKDÜZÜ ZİYARETİ

Bu içerik 3 Ağustos 2014 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.
TAS_2638

BAŞKAN BIÇAKÇIOĞLU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINA BEŞİKDAĞ TEPESİNDE TESİS YAPILACAK ALANLARI GEZDİRDİ

TAS_2570 TAS_2572 TAS_2573 TAS_2575 TAS_2591 TAS_2595 TAS_2598 TAS_2599 TAS_2608 TAS_2615 TAS_2630 TAS_2632

 – Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü ilçesinde incelemelerde bulunarak, Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’ndan ilçenin sorunların hakkında bilgi aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’nu Beşikdüzü’ne gelişinde Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Harun Demirci, belediye başkan yardımcıları, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü’nde belediyeyi ziyaretinde yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Beşikdüzü ilçemize hizmet etmek bizim için şereftir. Geçen yıl 6 bin ton asfaltla birlikte bu bölgeye hizmet etmeye gayret ettik. Sözlerimizin her zaman sahibiyiz. İnşallah verdiğimiz bütün sözleri tek tek yerine getireceğiz. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Beşikdüzü ilçemizi çok seviyoruz, insanlarını çok seviyoruz. Hep beraber el ele vererek gelecek kuşaklara daha güzel bir Beşikdüzü bırakmak gayreti içerisinde olacağız.  Su sorun için, Allah izin verirse bir beş yıl sonrasında biz sizlerle beraber Trabzon’un tüm mülki sınırları içerisinde su problemi bırakmayacağız.”

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’da, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kanalizasyon ve su konusunda destek istedi.

Gümrükçüoğlu daha sonra Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu ile birlikte TOKİ konutları ve Beşikdağı’nı gezdi, ardından esnafları ziyaret ettiler. Gümrükçüoğlu esnaflara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60