Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

DEV PROJE İHALEYE ÇIKIYOR

Bu içerik 22 Temmuz 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

1737

Beşikdüzü Organize Sanayi Bölgemizde yapılacak olan
PEYNİR ALTI SUYU İŞLEME TESİSİ
kurulumu inşaat sözleşmesi ilana çıktı

İNŞAAT İHALESİ NELERİ KAPSIYOR?
“Günlük 200 ton peynir altı suyu işleme kapasiteli Peynir Altı Suyu Toplama ve Zenginleştirme Tesisi tüm mühendislik tasarımı ve inşası.  Günlük 100 ton peynir altı suyu işleme kapasiteli Peynir Altı Suyu Toplama ve Zenginleştirme Tesisi tüm mühendislik tasarımı ve inşası.  Test süreçleri, çalıştırma, tesislerin deneme amaçlı işletilmesi ve devreye sokulması. Dokümantasyonların hazırlanması ve işletme ve bakım kılavuzlarının hazırlanması ve Operasyonel personelin eğitilmesi konularını kapsamaktadır. ”
DEV PROJE İÇİN TRABZON DA İHALE ÖNCESİ BİLGİLENDİRME YAPILACAK
Peynir Altı Suyu İşleme Tesisine yönelik isteğe bağlı bir bilgilendirme toplantısı ve alan ziyareti 18 Ağustos 2015 saat 13.00’de Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ve tesisin bulunduğu alanda yapılacak.
İHALE DOSYALARI 200 EURO KARŞILIĞINDA ANKARA’DAN ALINIYOR
“İhale dosyası 200 Euro ödeme yapılarak Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Avrupa birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü AB Mali Programları Başkanlığından temin edilebiliyor.
www.ipa.sanayi.gov.tr internet adreslerinde çizimler ve teknik özellikler bulunmayan ihale dosyasına ulaşılabiliyor. İlgili ihale katılımcıları şirketlerini kayıt ettirdikten sonra ödeme belgesinin bir nüshası ile çizim ve teknik özellikleri içeren ihale dosyasını talep edebiliyor.
Tekliflerin teslimi için son tarih ise 20 Ekim 2015 saat 12 olarak belirlendi. Teklif açılış oturumu aynı gün saat 14.00’de gerçekleştirilecek.”
PROJE BİR YILDA TAMAMLANIYOR
İnşaat sözleşmesinin uygulama periyodu başlama tarihinden 12 ay süre ile inşaatın devir teslimine kadardır. Kusur bildirim süresi inşaatın devir teslimine müteakip 12 aydır.
İHALEYE KATILIM
İhaleye katılım Avrupa Birliğine üye devletlerde ya da sözleşmenin finanse edildiği programa uygun özel araçlar ile yetkilendirilmiş ülke ya da bölgelerin topraklarında faaliyet gösteren tüm tüzel kişilere (bireysel ve gurup katılımı) açıktır. Bu sözleşme kapsamında tedarik edilen tüm malların bu ülkelerden biri veya bir kaçına ait olması gerekir. Katılım aynı zamanda uluslararası kuruluşlara açıktır. Gerçek kişilerin katılımı sözleşmenin finanse edildiği programa uygun özel araçlar tarafından doğrudan yönetilmektedir.

 

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60