Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

BEŞİKDÜZÜSPOR’A KATKI GECESİ

Bu içerik 3 Ağustos 2014 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

TAS_2646 TAS_2649  TAS_2689 TAS_2690 TAS_2692 TAS_2693 TAS_2694 TAS_2697 TAS_2699 TAS_2702

Beşikdüzüspor’a Destek Gecesinde konuşan Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, çocukları futbolun dışında farklı branşlara yönlendirmek gerektiğini söyledi.

Türkiye Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarından Beşikdüzüspor’un düzenlediği Beşikdüzüspor’a Destek Gecesinde konuşan Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu, “Trabzon’da futbol popüler. Ancak, bunu erkekler oynuyor. Benim kız çocuğum neden tenis oynamasın? Neden yüzmeye gitmesin? Neden farklı branşlarda sporla ilgilenmesin? Biz çocuklarımızı futbolun dışına taşımak zorundayız.”dedi.

Beşikdüzüspor’a desteğe devam

Başkan Bıçakçıoğlu konuşmasının devamında şunları söyledi. “Bu gece Beşikdüzü’nün yetiştirdiği değerlerden pek ilgi görmemiş anlaşılan. Beşikdüzümüzün genel manada bir takım noksanlıkları var. Sebebini bilmiyorum. Ben her zaman söylediğim gibi Beşikdüzü’nün il gibi olmasını istiyorum. Bir ilde yaşayanlar hangi hizmetlerden yararlanıyorsa, Beşikdüzü’nde yaşayanlar da o hizmetleri alsın istiyorum. Beşikdüzüspor’a hizmetleri geçen başkanlarıma, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yine Beşikdüzü Belediyesi her yıl ayni ve nakdi olarak 100 milyar lira gibi yardım yapmaktadır. Benden önce bu görevde bulunan Sayın Ramis Uzun ve Sayın Mehmet Kalay beye, rahmetli Mehmet Gözaçan’a da Beşikdüzüspor’a yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Gücümüz yeterse, elimiz elverirse, bütçemiz yeterli ise bu yardımları yapmaya biz de devam edeceğiz. İnşallah deniz kenarında yaşayan çocuklarımıza bir yüzme havuzunu kazandıracağız.”şeklinde konuştu.

Dilektaşı Tatil Köyü tesislerinde gerçekleştirilen gecede konuşmaların ardından mahalli sanatçılarımızdan Meltem İskender, Serdar Özdemir, TRT Erzurum Radyosu sanatçısı Fatma Öncü sahne aldılar.

Kuruluşundan bugüne Beşikdüzüspor’da başkanlık yapanlara, destekte bulunanlara ve sponsorlara plaket verildi. Çeşitli çekiliş ve açık artırmanın yapıldığı gece, Çoloğun Mehmet’in kemençesi eşliğinde oynanan horonla sona erdi.

Gecede ayrıca ASKF Başkanı M. Cahit Erdem, Beşikdüzüspor yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Harun Demirci, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sağlam, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, Vakfıkebir Kirazlıkspor Kulübü Başkanı Muhammet Yıldız, Trabzonspor’un eski futbolcularından Hamdi Arslan ve davetliler katıldılar.

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest