Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

BAŞKAN… ETİK DEĞİL, YAKIŞMADI / 15.02.2017

Bu içerik 15 Şubat 2017 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

 

 

GÖRÜNTÜ

 

2017 NÜFUSUMUZ: 21.666

 

BAŞKAN ORHAN BIÇAKÇIOĞLU:

 

“SİYASETÇİ HİZMETLE MEŞGUL OLMALI
AYAK OYUNLARI VE ENTRİKA İLE DEĞİL”

 

BAŞKAN ORHAN BIÇAKÇIOĞLU, “BEŞİKDÜZÜ’NDE İKAMETİ OLMAYAN İNSANLARIN YAŞADIĞINA YÖNELİK TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ’NDE YAPTIĞI KONUŞMASINDA ŞUNLARI SÖYLEDİ: “YILIN 12 AYI BEŞİKDÜZÜ’NDE İKAMET EDEN FAKAT HER NE HİKMETSE YILIN SON İKİ AYINDA İKAMETİNİ ŞALPAZARI’NA ALDIRAN VATANDAŞLARIMIZIN BU DAVRANIŞININ HOŞ OLMADIĞINI YEDİKLERİ İÇTİKLERİ YAŞADIKLARI İLÇENİN SAKİNİ VE SAHİBİ OLMAK ŞUURUNDA OLMASI GEREKİRKEN, MAALESEF BAZI SİYASİLERİMİZİN ÖN AYAK OLARAK ORGANİZE BİR ŞEKİLDE BİR KISIM ŞALPAZARI’LI HEMŞEHRİLERİMİZİN İKAMETİNİ ŞALPAZARI’NA ALDIRDIKLARI TARAFIMIZCA TESPİT EDİLMİŞTİR.”

ARALIK’TA GİDİP, OCAK’TA GELDİLER
BIÇAKÇIOĞLU, “ARALIK’TA İKAMETLERİNİ ŞALPAZARI’NA ALDIRANLARIN OCAK AYI İÇERİSİNDE BİR KISMI TEKRAR BEŞİKDÜZÜ’NE İKAMETİNİ GERİ ALMIŞTIR. BU DA TESPİT EDİLMİŞTİR. BU DAVRANIŞ HOŞ DEĞİL. ALDIKLARI HAVA, İÇTİKLERİ SU HEPSİNE ŞİFA OLSUN.”

BİRLİKTE TOPYEKÜN KALKINMALIYIZ
BIÇAKÇIOĞLU, “TRABZON BÜTÜN İLÇELERİYLE BİRLİKTE TOPYEKÜN KALKINMAK ZORUNDA VE GÖÇ VERMEKTE. BU GÖÇÜ ÖNLEMENİN YEGÂNE YOLU EKONOMİK OLARAK KALKINMAMIZDAN GEÇİYOR. SUNİ NÜFUS ARTIŞLARIYLA ÖLÜMÜ GECİKTİRMEK SİYASETEN HİZMET ÜRETEMEYENLERİN VE EKONOMİK CANLILIĞI YARATAMAYANLARIN AYRICA İLÇESİNDE DOĞANIN İLÇESİNDE DOYURMA KABİLİYETİNİ BAŞARAMAYAN SİYASİLERİN BU TAKIM AYAK OYUNLARIYLA ORGANİZE OLUP, İLÇELERİNE NÜFUS TAŞIMALARI OLSA OLSA SADECE TRAJİKOMİK BİR HADİSEDİR. BEŞİKDÜZÜ TRABZON’UN BATISINDA TURİZMDE YILDIZI PARLAYAN, EKONOMİSİ GELİŞEN, NÜFUSU ARTAN BİR İLÇE OLMA YOLUNDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEKTİR. BU KONUDA TÜM GÜCÜMÜZLE TÜM SİYASİ BİRİKİMİMİZLE İKTİDARIN SAĞLADIĞI İMKÂNI BÖLGEYE AKTARARAK, ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ.”

 

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest