Beşikdüzü Belediyesi İletişim Bilgileri
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU MUHTARLARLA BULUŞTU

Bu içerik 16 Nisan 2015 tarihinde Beşikdüzü Belediyesi Basın Merkezi tarafından eklenmiştir.

TAS_6475

Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu göreve gelmesinin 1.yılı münasebetiyle Mahalle muhtarları ve azaların katılımıyla 5.sini düzenlediği yemekli toplantıya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan F.Gümrükçüoğlu’da katıldı.

TAS_6480

ASFALT PLENTİ ve KOMPRESÖR ŞANTİYESİ KURULACAK
Yemekte bir konuşma yapan başkan Gümrükçüoğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan F. Gümrükçüoğlu, Beşikdüzü’ne her zaman önem verdiğini il Belediye Başkanı iken görevi olmamasına rağmen Beşikdüzü’ne 6200 ton asfalt döktüğünü bu yılda yoğun bir asfaltlama program olduğunu ayrıca 20 trilyonluk beton yol ihalesi yapacağını, Bıçakçıoğlu ile birlikte bir ekip ruhu içinde çalıştıklarını verdiği her sözün yerine getirileceğini söyledi. Büyükliman havzasına daha kaliteli hizmet verebilmek için bölgeye bir Asfalt Plentinin kurulacağını seyyar kompresör makinesinin konuşlandırılacağını ifade etti.

ORHAN BAŞKANIMLA OMUZ OMUZA HİZMET
Başkan Gümrükçüoğlu konuşmasının devamında şöyle konuştu: “İlçe belediyelerimiz büyükşehir olduktan sonra rahat değiller. Geniş olmayan imkanlara rağmen slayt filmde izlediğimiz iş makinalarını almak ancak Beşikdüzü’ne bir sevda hizmeti, bir aşkla bağlı olma anlayışıyla gerçekleştirilebilinir. Biz Orhan Başkandan memnunuz. Omuz omuza hizmet vermeye gayret göstereceğiz. Buradan Oğuz halkına söz veriyorum. Buradaki yolun kalan kesimini Orhan Başkanımla birlikte gerçekleştireceğiz. Vardallı Mahallesi ikinci camiden aşağı olan yolu da Orhan Beyle birlikte asfaltlayacağız. Allah ömür verirse, verdiğim her sözü yerine getireceğim. İmkanlarımızı sonuna kadar kullanacağım. Beş yılın sonunda benim mahalleme yol için gelinmedi, hiç bakılmadı, yine beş yılın sonunda benim mahalleme su için hiç gelinmedi, bakılmadı diyen Allah’ın izni ile kalmayacak. Beton yol ve asfalt yol için birer trilyon harcama yapacağız.”dedi.

VİDEO GÖRÜNTÜYÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TAS_6477TAS_6489

 

Bu içeriği paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster Misiniz?


Notice: Undefined variable: user_ID in /home/bduzubeltr/domains/besikduzu.bel.tr/public_html/wp-content/themes/belediye/comments.php on line 60

Beşikdüzü
  • T.C Cumhurbaşkanlığı
  • T.C Başbakanlık
  • Bimer | Başbakanlık İletişim
  • Trabzon Valiliği
  • Trabzon Belediyesi
  • Beşikdüzü Kaymakamlığı
Facebook Twitter Google + Youtube Vimeo Pinterest